راز احساس جذابیت در زنان چه است؟

0 50

در این مطلب راهکار‌هایی را به شما توصیه می‌کنیم که احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کرده و هم از رابطۀ که با همسرتان دارید، بیشتر لذت ببرید.
۱ – با تعریف کردن از شوهر خود، روحیۀ او را تقویت کنید. این باعث می‌شود مرد شخصیت عالی داشته باشد و شما را جذاب بداند.
۲ – زنانی هستند به حرف شوهر خود خوب گوش می‌دهند و رابطۀ بهتری با همسر خود دارند. به حرف شوهر خود گوش دهید، این با شنیدن فرق دارد. زمانی که شوهر با شما حرف می‌زند، اگر به چشمان او نگاه کنید و با حرکت سر حرف او را تائید کنید، این کار گوش دادن است. مردها خیلی دوست دارند که زنان در موقع حرف زدن به آنها متوجه باشند.
۳ – در جوامعی که خانم‌ها در منزل بیشتر پیراهن و لباس‌های دامن دار می‌پوشند، بیشتر برای مردها جذابیت دارند.
۴ – پوشیدن پیراهن رنگ روشن، حرکات مقبول زنانه، راه رفتن با احساس؛ زن را جذاب نشان می‌دهد.
۵ – این در ذات مردان است که موهای بلند را دوست دارند، اما بسیاری از زنان موی خود را کوتاه می‌کنند و شاکی از این هستند که چرا همسر شان به آنها متوجه نیستند.
ممکن است برخی از زنان با موهای کوتاه نیز جذاب شوند، اما اغلب مردها موهای بلند را ترجیح می‌دهند. مردها مودل موی دم اسبی را زیاد دوست دارند.
۶ – یک لحظه تمام تصورات خود را در مورد خودنمایی کنار بگذارید. نتایج مطالعه انجام شده نشان داده که لب‌ها، جذاب‌ترین ویژه‌گی فزیکی زنان می‌باشد. زمانی که در مورد این موضوع فکر می‌کنید که چقدر زن‌ها مانند آنجلینا جولی یا اسکارلت جوهانسون جذاب هستند، متوجه اهمیت این ویژه‌گی در زن‌ها می‌شوید.
۷ – اعتماد به نفس هم بسیار مهم است. جذابیت فقط در مورد جذابیت ظاهری نیست، در نتیجه فکر نکنید که جذابیت فقط در مورد جذابیتی است که به طور ژنتیکی دارید. چیزهای زیادی در مورد شخصیت و رفتار شما وجود دارد که می‌تواند شما را جذاب کند. به عنوان مثال اعتماد به نفس یک نمونۀ از آن است که می‌تواند به طور گسترده باعث افزایش جذابیت جنسی شما شود.
افراد دارای اعتماد به نفس بیشتر در ارسال سیگنال‌های جذاب موفق هستند. هر چه سیگنال‌های بیشتری را به خارج ارسال کنید، سیگنال‌های بیشتری را در عوض دریافت خواهید کرد. فقط این کار را بسیار سخت نکنید. حتی اگر شما جذاب‌ترین فرد در یک اتاق نیستید، اما داشتن این طرز فکر که شما از کسی که هستید خوشحال هستید، می‌تواند به شما کمک کند تا برداشت بهتری نسبت به دیگران داشته باشید.

Comments
Loading...